Nawigacja
Strona Główna
Download
Kontakt
spacer
Witamy
Adres mailowy: konferencjauksw@wp.pl
Zaproszenie
Dodane przez Admin dnia grudzień 17 2014 18:33:40


Panele:

1. aparat władzy i represji
(prawodawstwo, sądy i prokuratura, w tym wojskowe, działalność aparatu represji, więziennictwo; aparat partyjno-administracyjny)
2. społeczeństwo
(Kościół i związki wyznaniowe, opór-przystosowanie, życie codzienne, struktury społeczne, emigracja, ucieczki z kraju)
3. gospodarka-kondycja materialna
(kwestia własnościowe; industrializacja, rolnictwo; gospodarka nakazowo-rozdzielcza, niedoborów, itd.; społeczeństwo a konsumpcja)
4. Życie w PRL-u (oral history)
(tematy oparte na wywiadach, które wnoszą coś nowego; nie są kalką informacji z dotychczas wydanych pamiętników, dzienników, itp.)

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 25 stycznia 2015 roku, do godziny 23.59. Prosimy o przesyłanie formularza, zawierając, między innymi propozycję tematu wystąpienia wraz ze streszczeniem (do ok. 1000 znaków ze spacją), wyłącznie drogą elektroniczną na adres: konferencjauksw@wp.pl

Czas wystąpienia 15 minut . Prosimy uprzejmie o zachowanie dyscypliny.
Przewidujemy opłatę konferencyjną w wysokości 100 zł, z której pokrywamy koszty wydania monografii. Noclegi i posiłki uczestnicy organizują we własnym zakresie.
O przyjęciu propozycji tematu poinformujemy na stronie konferencji do dnia 1 lutego 2015 roku. Komitet Organizacyjny zastrzega sobie prawo do selekcji nadesłanych propozycji tematów. Po ogłoszeniu zaakceptowanej listy tematów, nie będziemy odpowiadali na maile z zapytaniami o uzasadnienie nie przyjęcia.

Osoby zakwalifikowane otrzymają wymogi redakcyjne oraz numer konta, na który należy dokonać opłaty za publikację. Opłatę należy dokonać do 15 lutego 2015. Artykuł do publikacji (od 0,5-1 arkusza wydawniczego) z recenzją pracownika naukowego (minimum doktor), należy przesłać drogą elektroniczną na adres konferencjauksw@wp.pl do 2 marca 2015 roku.

Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w dziale download.

Serdecznie zapraszamy do udziału!
Komitet Organizacyjny0 Komentarzy · 780 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
spacer

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu